Showbiz

“Kurrë s’të kam harruar, na rrite”, Stresi ‘hap’ zemrën dhe uron gjyshin për ditëlindje, por shihni ç’bën Kejsi (FOTO)

Stresi ka uruar gjyshin e tij për ditëlindje, por edhe Kejsi nuk ka harruar të ndajë një urim për gjyshin e ish-burrit të saj.
Featured image of article: “Kurrë s’të kam harruar, na rrite”, Stresi ‘hap’ zemrën dhe uron gjyshin për ditëlindje, por shihni ç’bën Kejsi (FOTO) Reperi Stresi dhe ish-gruaja, Kejsi.

TIRANË– Reperi Arkimed Lushaj ka postuar një dedikim të ndjerë në rrjete sociale, ku uron me fjalë zemre gjyshin e tij. Stresi e falenderon për sakrificat dhe i dhuron shumë bekime gjyshit të tij, i cili mbush plot 91 vjeç.


“Sot është ditëlindja jote gjyshi im më i mirë Ali Mulaj mbush 91 vjeç. Të falenderoj për çdo sakrificë që ke bërë kur nuk e kisha afër babën tim, ti ishe gjithmonë pranë meje e familjes time s’je nda kurrë dhe unë të falenderoj ty përzemërsisht gjysh. Kurrë s’të kam harru dhe s’do t’harroj për asnjë sekondë sepse ju na rritët neve. Shumë bekime për ty gjysh,”- shkruan Stresi në postimin e tij në rrjete sociale.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Por, edhe ish- gruaja e tij Kejsi ka zgjedhur të urojë gjyshin e Stresit, në një foto ku shfaqet pranë Ali Mulajt, teksa shkruan: “Gëzuar ditëlindjen”.

Postimi i Kejsit.

Kejsi është gjithmonë e pranishme në gëzimet familjare të reperit, dhe ndanë shpesh urime për njerëzit e ish-partnerit, për të cilët ka shprehur gjithnjë respekt të veçantë.

 

R.L/Dosja.al

                                                                                                                                      

Shto Koment