Showbiz

“Injorante femër”, Etilda Gjonaj flet për të burgosurit, Stresi i hakërrehet ministres: Kush të ka votu ty që të respektojmë vendimet, shtet i dështum

FOTO
Stresi nuk i ka ndalur kritikat e tij, drejtuar Ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj.
Featured image of article: “Injorante femër”, Etilda Gjonaj flet për të burgosurit, Stresi i hakërrehet ministres: Kush të ka votu ty që të respektojmë vendimet, shtet i dështum Reperi, Stresi dhe Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj.

TIRANË– Reperi Arkimed Lushaj është tepër aktiv në rrjete sociale, ku herë pas here bën komente ndaj politikanëve dhe njërëzve me poste drejtuese në Shqipëri. Kësaj radhe ka piketuar Ministren e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, duke iu drejtuar me tone ofenduese.

Ndërsa në sfond shfaqet ministrja duke folur për masat e marra ndaj të burgosurve, të cilët do të qëndrojnë tre muaj në shtëpi për shkak të pandemisë së koronavirusit, Stresi nuk i kursen kritikat.

Postimi i Stresit.

“Injorante femër. Çfarë ministe je ti???? Kush të ka votu ty iher që të rrespektojm vendimet tuaja, shtet i dështum,”- shkruan Stresi, drejtuar ministres Etilda Gjonaj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Reperi Stresi është i njohur për telashet me policinë dhe përplasjet publike apo reagimet e tij kundër qeverisë aktuale. Disa vite më parë, reperi u ndalua dhe më pas u arratis nga Komisariati. Stresi u arrestua nga policia e Tiranës, më 17 tetor të vitit 2018. Ai u kap në një hotel në Linzë dhe qëndroi për tetë muaj në burg.

R.L/Dosja.al

Një Koment në ““Injorante femër”, Etilda Gjonaj flet për të burgosurit, Stresi i hakërrehet ministres: Kush të ka votu ty që të respektojmë vendimet, shtet i dështum

  1. Me injorante qenkeni ju botoni lajme nga injoranti

Shto Koment