Showbiz

“Këtu është nata me ditën”, Stresi ‘ngec’ në Greqi por s’preferon të kthehet në vend: Do të doja të isha jashtë Shqipërisë në këtë situatë

Stresi është shprehur se nuk ndjehet i sigurtë në Shqipëri në situatën e vështirë në të cilën ndodhet vendi.
Featured image of article: “Këtu është nata me ditën”, Stresi ‘ngec’ në Greqi por s’preferon të kthehet në vend: Do të doja të isha jashtë Shqipërisë në këtë situatë Reperi, Stresi.

TIRANË– Reperi Arkimed Lushaj në një lidhje direkte me emisionin “Shqipëria Live”, është shprehur se gjendet në Greqi, pas anulimit të koncertit për shkak të pandemisë së koronavirusit. Stresi ka treguar se në Greqi masat nuk janë aq të rrepta sa në Shqipëri, dhe ka lëvizje.

Ndërkohë reperi ka treguar se familja e tij po zbaton rregullat dhe ndodhen me karantinë. I pyetur nga moderatorët se kur mendon të rikthehet në vend, Stresi është shprehur se në Shqipëri ndjehet i pasigurt në këtë situatë.

“Do doja shumë ta dija. Të them te drejtën nuk e di. Të rrimë edhe pak sa të normalizohet situata. Do të doja të isha në një vend jashtë Shqipërisë në këtë situatë. Në krahasim me Shqipërinë këtu është nata me ditën,”- është shprehur reperi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

R.L/Dosja.al

Shto Koment