Sport

VIDEO/Te Barcelona asgjë nuk po shkon siç duhet! Shikoni si Messi injoron Griezmann dhe Roberton

Mediat në spanjë e kanë cilësuar si përçarje në skuadër ku arsyet janë mosëmarrveshjet me Griezmann dhe Sergi Roberto.
Featured image of article: VIDEO/Te Barcelona asgjë nuk po shkon siç duhet! Shikoni si Messi injoron Griezmann dhe Roberton Ekipi i Barcelonës

TIRANË– Që ambienti te Barcelona nuk është i qetë, kjo dihet! Në distancë duket se ka një luftë mes Messit dhe drejtorit të klubit Eric Abidal, megjithatë nuk është ky problemi.

Në një video kamerat e Deportes Cuatro, shohin se Messi gjithmonë i grumbullonte lojtarët kur mbaronin nxehmjen, por në ndeshjen ndaj Valencias për kampionat, Lionel Messi nuk e bëri këtë ritual.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mediat në spanjë e kanë cilësuar si përçarje në skuadër, ku arsyet janë mosëmarrveshjet me Griezmann dhe Sergi Roberto, e kjo vërhehet edhe në video kur dy lojtarët po bëheshin gati të grumbullonin Messi shkoi direkt në dhomat e zhveshjes.

E.Ç/Dosja.al 

Shto Koment