Sport

Karton dhe gol, Rei Manaj i prodhon të gjitha në debutimin e tij! (VD)

Shqiptari do të braktiste ekipin e Albasetes për të shkuar një ligë në poshtë, por me skuadrën e Barcelonës B.
Featured image of article: Karton dhe gol, Rei Manaj i prodhon të gjitha në debutimin e tij! (VD) Rei Manaj

Rei Manaj ka arritur të shënojë golin e parë me fanellën e Barcelonës, teksa ekipi i dytë i katalanasve po ndeshet ndaj Prat për kampionat. Shqiptari do të braktiste ekipin e Albasetes për të shkuar një ligë në poshtë, por me skuadrën e Barcelonës B.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Një mundësi e mirë kjo për të lënë gjurmë në fushën e lojës dhe për të shpresuar më pas për një debutim në ekipin A, nisur edhe nga ftesat e Setien në stërvitje dhe vëmendjen që ka treguar.

Sulmuesi 23ka arritur të shënojë nga pika w bardhë e penalltisë, ndêrsa nê minutën e 44-të sulmuesi do te ndeshkohej me karton të kuq, megjithate ekipi katalanas arriti të fitonte 2-1.
(e.ç.dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment