Sport

Conte turpërohet nga tifozët e Lecces, ja banderola drejtuar teknikut

Nuk kishte lule dhe trëndafila për Antonio Conten që u rikthye në shtëpinë e tij në Lecce.
Featured image of article: Conte turpërohet nga tifozët e Lecces, ja banderola drejtuar teknikut Antonio Conte
Përditësuar:

ITALI-Trajneri i Interit përveç barazimit të skuadrës së tij, ju desh të merrej me fyerjet e bashkëqytetarëve të tij. Në fakt, një banderolë shumë e rëndë iu ekspozua atij në Via del Mare, me referenca të dukshme për aventurën e tij si trajner i Barit (nga 2007 deri në 2009), i cili gjithnjë është vlerësuar si një tradhti nga Lecce:

Konte, njeri pa identitet!

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Je m*ti i qytetit tonë!”, shkruhej në banderolën drejtuar Kontes.

E.Ç /Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment