Sport

VIDEO/Kur ëndrrat bëhen realitet… Tifozi i Tiranës nuk kupton se çfarë po ndodh, Refik Halili qëndron i qetë pas golit të dytë!

Momente emocionuese, që futbolli t’i ofron çdo fundjavë.
Featured image of article: VIDEO/Kur ëndrrat bëhen realitet… Tifozi i Tiranës nuk kupton se çfarë po ndodh, Refik Halili qëndron i qetë pas golit të dytë! Refik Halili dhe tifozi

TIRANË– Emocionet që përjeton në futboll janë nga më të ndryshmet. Herë ka lotë hidhërimi, herë gëzim dhe herë-herë edhe lot gëzimi.

Kështu ka ndodhur në derbin e fundit të kryeqytetit, ku Tirana mposhti Partizanin me rezultatin 5-1, shifêr e pamenduar për bardheblutë.

Në rrjetet sociale po qarkullon një video, ku një tifoz i Tiranës “gjunjëzohet” në stolin e dytë për të pritur goditjen e Bathës nga 11-m. Pas golit tifozi shihet i çliruar ndërsa në fundin e videos shfaqet edhe presidenti i Tiranës, Refik Halili që qendron i qetë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Momente emocionuese, që futbolli t’i ofron çdo fundjavë.

E.Ç/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment