Showbiz

“Po e mërzite, s’je më djali im”, Silva Gunbardhi flet për raportin me vjehrrën: I thashë Dafit mos t’i themi…

Silva Gunbardhi ka treguar se ka një raport mjaft të mirë me vjehrrën e saj.
Featured image of article: “Po e mërzite, s’je më djali im”, Silva Gunbardhi flet për raportin me vjehrrën: I thashë Dafit mos t’i themi… Këngëtarja, Silva Gunbardhi dhe bashkëshorti, Dafi.

TIRANË– Këngëtarja Silva Gunbardhi prej kohësh është e martuar me partnerin e saj Dafi. Tashmë prej shtatë vitesh të lidhur, këngëtarja ka vendosur të tregojë se si reaguan prindërit, kur mësuan për marrëdhënien e tyre.

E ftuar në puntatën e djeshme në “E diell”, Silva Gunbardhi ka rrëfyer se vjehrra e priti mjaft mirë, madje i dha një këshillë djalit të saj, Dafit, që ta mbante mirë ‘nusen’ e tij të ardhshme.

“I thashë Dafit të mos t’i themi para pushimeve, sepse nuk e dija si do e priste, na prisheshin edhe pushimet…Dafi më tha dua të ngjitem pak lart, por u vonua goxha. Kur zbriti, tha vjehrra “hajde Silva të të takoj ndryshe tani…”,- ka treguar këngëtarja me origjinë nga Vlora për momentin kur vjehrra ka marrë vesh lajmin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Më pas ajo shtoi se vjehrra i dha një porosi djalit të saj: “Dëgjo, po e mërzite Silvën, nuk je më djali im…”

Këngëtarja Silva Gunbardhi e ka treguar gjithmonë raportin e mirë që ka me prindërit e partnerit të saj Dafit dhe ditën e djeshme ajo e vërtetoi edhe njëherë, se sa e vlerësojnë prindërit e bashkëshortit.

R.L/Dosja.al

Shto Koment