Aktualitet

Trafikim droge dhe armësh, shkatërrohet banda shqiptaro–italiane, 6 persona në pranga

Ky operacioni u ndërmor, pasi në këtë vend vdiq një 35-vjeçar, që dyshohet se është ekzekutuar për larje pazaresh.
Featured image of article: Trafikim droge dhe armësh, shkatërrohet banda shqiptaro–italiane, 6 persona në pranga Foto ilustruese

ITALI-Një operacion antidroge ka vënë në pranga 6 persona në Velletri të Italisë. Gjashtë të dyshuarit, shqiptarë dhe italianë, që vepronin kryesisht në Velletri, Genzano, Lariano, besohet se janë përgjegjës për mbajtjen e drogës me qëllim të trajtimit të drogës, grabitje të rënduar, si dhe posedim i armëve të zjarrit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ky operacioni u ndërmor, pasi në këtë vend vdiq një 35-vjeçar, që dyshohet se është ekzekutuar për larje pazaresh.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment