BotaVirale

ME VIDEO: Moderatorja amerikane lë nam në emision, fliste për një futbollist dhe lëshon gazra, pamjet bëjnë xhiron e rrjetit

Ajo është dëgjuar nga teleshikuesit duke lëshuar gazra teksa po prezantonte një kronikë rreth futbollistit Odell Beckham Jr.
Featured image of article: ME VIDEO: Moderatorja amerikane lë nam në emision, fliste për një futbollist dhe lëshon gazra, pamjet bëjnë xhiron e rrjetit Moderatorja Wendy Williams
Përditësuar:

SHBA- Moderatorja e njohur e emisionit “The Wendy Williams Show” ka kaluar një moment të sikletshëm gjatë transmetimit ‘live’, ngjarje e cila është shpërndarë kudo dhe po bën xhiron e rrjetit.

Teksa ajo flet në një moment është dëgjuar nga teleshikuesit duke lëshuar gazra teksa ajo po prezantonte një ndodhi rreth futbollistit Odell Beckham Jr.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Videoja ka përfunduar në Tëitter dhe ka bërë xhiron e rrjetit që në momentin që është publikuar, ndërsa moderatorja 55-vjeçare nuk ka reaguar ende për momentin e sikletshëm.

(a.k.dosja.al)

Shto Koment