Showbiz

Ledri Vula do surprizojë sërish fansat me talentin e tij/ Ja kur do ta publikojë vidioklipin e ri

Prive mëson se publikimi është shumë afër – në ditët e shkurtit dhe se videoklipi do te jetë shumë ndryshe nga se jemi mësuar të shohim jo vetëm Ledrin por në përgjithësi.
Featured image of article: Ledri Vula do surprizojë sërish fansat me talentin e tij/ Ja kur do ta publikojë vidioklipin e ri Ledri Vula
Përditësuar:

KOSOVË-Ledri Vula një nga  reperët më të dashur për publikun kohët e fundit  ngreu dyshime pasi ai fshiu çdo postim nga llogaria e tij e instagramit .

Mirëpo mesa duket reperi do na surprizojë përsëri pasi do sjellë një këngë të re dhe kjo është ndoshta një nga arsyet pse reperi i fshiu të gjithë fotot.

Reperi ka publikuar vazhdimisht video të shkurta që përmbanin vargjet e asaj që do të jetë kënga e re e reperit.

Prive mëson se publikimi është shumë afër në ditët e shkurtit dhe se videoklipi do te jetë shumë ndryshe nga se jemi mësuar të shohim jo vetëm Ledrin por në përgjithësi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Videoklipi ka tre muaj që është në produksion për të cilin është përkujdesur Elena Kelmendi, njofton Prive.

(a.k.dosja.al)

.

 

Shto Koment