Politike

“Rama iu ka shtrydhur ko*et”, Shkullaku shfrenon fjalorin në studio, Gjoni fyhet: Jo të gjithëve, të lutem tani (VD)

I ftuar në emisionin ‘Opinion”, teksa komenton tryezën për Reformën Zgjedhore, Shkullaku tha se Rama e ka tredhur parlamentin. Më pas, moderator Blendi Fevziu, iu drejtua deputetit Ralf Gjoni, gjithashtu i ftuar dhe i tha se sipas Shkullakut, i bie të jetë tredhur.
Featured image of article: “Rama iu ka shtrydhur ko*et”, Shkullaku shfrenon fjalorin në studio, Gjoni fyhet: Jo të gjithëve, të lutem tani (VD) Ralf Gjoni dhe Armand Shkullaku
Përditësuar:

TIRANË– Gazetari Armand Shkullaku është shprehur se kryeministri Edi Rama e ka tredhur parlamentin. I ftuar në emisionin ‘Opinion”, teksa komenton tryezën për Reformën Zgjedhore, Shkullaku tha se Rama e ka tredhur parlamentin. Më pas, moderator Blendi Fevziu, iu drejtua deputetit Ralf Gjoni, gjithashtu i ftuar dhe i tha se sipas Shkullakut, i bie të jetë tredhur.

Këtu gazetari Shkullaku shtoi dhe tha se ndoshta Gjoni ka shpëtuar.

Biseda në studio

Armand Shkullaku: Parlamenti si fenomen nuk ka cilësi të dibët po është i tredhur….ai burri atje, Rama ia ka marrë ko*et të gjithë burrave që janë aty, 128 që ndodhen aty dhe ua ka tredhur….

Ralf Gjoni: Të lutem…jo të gjithëve…

Aramnd Shkullaku: Po e keni parë si ka përfunduar….të gjithë votojnë pro Ramës…

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ralf Gjoni: Po jo pra nuk ëhstë e vërtetë

Armand Shkullaku: Kështu është…

Blendi Fevziu: Ju ka tredhur Rama tha Shkullaku

Armand Shkullaku: Të lutem, Ralfi ndoshta ka shpëtuar

Blendi Fevziu: Po mirë burrave, por femrve ç’u ka bërë

Armand Shkullaku: Shiko listën e votimeve more

(f.m/dosja.al)

Shto Koment