Showbiz

ME VIDEO/ “Dua të ndërroj…”, ndodh live! Rudina Magjistari s’ndjehet mirë në emision dhe e thotë troç: Jo çdo gjë është pas kuintave

Rudina Magjistari ka kërkuar live në emision t'i ndërrojnë stolin në të cilin ishte ulur, pasi nuk ndjehej komode.
Featured image of article: ME VIDEO/ “Dua të ndërroj…”, ndodh live! Rudina Magjistari s’ndjehet mirë në emision dhe e thotë troç: Jo çdo gjë është pas kuintave Rudina Magjistari

TIRANË– Moderatorja, Rudina Magjistari me anë të një postimi në rrjete sociale ka treguar se jo çdo gjë ndodh pas kuintave, gjatë transmetimit të një emisioni.

Përmes një videoje shkëputur nga emisioni i pasdites, moderatorja nuk ndihet mirë në stolin ku duhet të ulej për të nisur prezantimin, dhe ka kërkuar live që t’ja ndërrojnë.

“Aq e rëndësishme është të jesh komode gjate nje bisede, sa që s’përbën asnjë problem te kërkosh të të ndërrojnë stolin live. Jo çdo gjë ndodh vetëm pas kuintave, të dashur miq,”- shkruan Rudina Magjistari.

Në video duket ndihmësja e programit, që i sjell moderatores një stol tjetër, për t’u ndjerë më komode, dhe për të nisur e qetë programin e saj.

R.L/Dosja.al

Një Koment në “ME VIDEO/ “Dua të ndërroj…”, ndodh live! Rudina Magjistari s’ndjehet mirë në emision dhe e thotë troç: Jo çdo gjë është pas kuintave

  1. Edhe ndodh, nuk eshte ndonje hata sidomos kur emisionin eshte ‘live’.

Shto Koment