Showbiz

“Ke bërë seks me burrë?”, Roza Lati tenton të puthë në buzë Xheni Karajn, e refuzon: Jam grua e martuar, do më lesh rrugëve

VIDEO
Roza Lati ka tentuar të puthë në buzën aktivisten e LGBTI-së, Xheni Karajn , por është refuzuar.
Featured image of article: “Ke bërë seks me burrë?”, Roza Lati tenton të puthë në buzë Xheni Karajn, e refuzon: Jam grua e martuar, do më lesh rrugëve Moderatorja, Roza Lati dhe aktivistja, Xheni Karaj.

TIRANË– Në mes të emisionit, moderatorja Roza Lati ka tentuar të puthë në buzë, aktivisten e LGBTI-së, Xheni Karajn. Në një bisedë pa filtra, Roza Lati e ka pyetur nëse ka kryer marrëdhënie seksuale me një mashkull: “Ke bërë ndonjëherë seks me një mashkull, je e virgjër apo jo?”

Por, Xheni Karaj i ka kthyer përgjigjen nënkuptuese: “Është sikur të të them unë ty a je e virgjër me femrat…”

Në një moment gjatë intervistës në “WhyNot?”, Roza Lati është ngritur në këmbë dhe ka tentuar të puthë aktivisten, por kjo e fundit nuk e ka lejuar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

“Tani ti e di që unë jam një grua e martuar. Ti do që unë të flej në mes të katër rrugëve sot?!”- i është kthyer Xheni Karaj, duke shkaktuar të qeshura në studio.

R.L/Dosja.al

Shto Koment