Showbiz

E mbajtën hermetike lidhjen e tyre, pas 5 vitesh zbulohet ARSYEJA! Ja pse Ronela Hajati dhe Young Zerka fshehën historinë e dashurisë

Young Zerka ka rrëfyer se e kanë mbajtur lidhjen të fshehtë për të shmangur pyetjet e shumta që do të vinin pas deklarimit të historisë së dashurisë.
Featured image of article: E mbajtën hermetike lidhjen e tyre, pas 5 vitesh zbulohet ARSYEJA! Ja pse Ronela Hajati dhe Young Zerka fshehën historinë e dashurisë Këngëtarët, Ronela Hajati dhe Young Zerka.

TIRANË– I ftuar në emisionin “Glamour Zone” këngëtari Young Zerka ka folur dhe për lidhjen e tij të gjatë prej pesë vitesh me Ronela Hajatin.

I pyetur nga moderatorja Ester Bylyku se pse nuk e kanë rrëfyer lidhjen e tyre por e kanë mbajtur hermetike, Young Zerka ka treguar se një nga faktorët ka qenë shmangia e pyetjeve të shumta që do të dilnin në pah.

 Ester BylykuKam dëgjuar që ti dhe Ronela për një kohë të gjatë, nuk e keni pranuar lidhjen, sepse nëse do ta pranonit, atë mbase nuk do ta ftonin më në koncerte, dhe figura e saj nuk do të ishte aq joshëse. Është e vërtetë kjo?

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Young ZerkaNuk është vetëm kjo pjesë, sepse jasht çiftet më të famshme janë Cardi B, me Offset. Por këtu në Shqipëri është më pak e theksuar, të bëjnë shumë pyetje ‘jo po kush e bën kafen e mëngjesit’. Më kupton?

R.L/Dosja.al

 

Shto Koment