Showbiz

“S’dua drama”, më në fund flet bjondja që u shfaq përkrah Romeos: Të famshmit tërheqin shumë vëmendje

Sara Kolamin mohon lidhjen me Romeo Veshajn, dhe tregon se nuk i pëlqen që i dashuri të jetë personazh publik.
Featured image of article: “S’dua drama”, më në fund flet bjondja që u shfaq përkrah Romeos: Të famshmit tërheqin shumë vëmendje Romeo Veshaj, Jonida Maliqi dhe Sara Kolami.

TIRANË– Pak ditë më parë në median rozë qarkulloi lajmi, se arsyeja e ndarjes mes Jonida Maliqit dhe Romeo Veshajt, ishte pikërisht bjondja me emrin Sara Kolamin, që sipas burimeve nga Panorama Plus ishte parë shumë nën shoqërinë e aktorit kohët e fundit.

Por lidhur me këtë, në mënyrë të tërthortë, Sara ka treguar se nuk ekziston asnjë mundësi, pasi bloggeres nuk i pëlqen që i dashuri i saj i ardhshëm, të jetë një njeri i njohur për pulbikun.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Nuk dua drama, s’më pëlqejnë, sepse një personazh publik sjell me vete drama, tërheq shumë vëmendje, njerëzit fillojnë merren me ty”- është shprehur bloggerja Sara, në emisionin “Mos i Fol Shoferit”.

(R.L/Dosja.al)

 

Shto Koment