Showbiz

Në ditën më romantike të vitit, Robert Berisha shfaqet përkrah Nora Istrefit dhe jep lajmin e rëndësishëm (FOTO)

Robert Berisha ka ndarë lajmin se me datën 8 mars do të këndojnë në të njëjtin ambjent bashkë me Nora Istrefin.
Featured image of article: Në ditën më romantike të vitit, Robert Berisha shfaqet përkrah Nora Istrefit dhe jep lajmin e rëndësishëm (FOTO) Këngëtarët, Robert Berisha dhe Nora Istrefi.

TIRANË– Këngëtarët, Robert Berisha dhe Nora Istrefi kanë shprehur qartë se marrëdhënia e tyre ka marrë fund, dhe tashmë mbeten thjeshtë miq të mirë. Në ditën më romantike të vitit, Robert Berisha ka vendosur të ndajë një postim në rrjete sociale, ku shfaqet në një foto përkrah ish-bashkëshortes, Nora Istrefi.

Postimi i Robert Berishës.

Këngëtari ka treguar se së shpejti do të jenë bashkë për të kënduar në të njëjtin ambjent. Në ditën e shënuar të 8 marsit, Nora Istrefi dhe ish-bashkëshorti do të jenë sëbashku në ambjentet e një lokali për të përformuar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Robert Berisha dhe Nora Istrefi i dhanë fund lidhjes së tyre disa muaj më parë. Ishte këngëtari Berisha ai që nëpërmjet një deklarate në rrjete sociale ka rrëfyer se me Nora Istrefin do të mbeten miq të mirë, por martesa e tyre ka marrë fund. Robert Berisha publikisht deklaroi: Nora të kam borxh jetën… Që prej asaj kohe është aluduar për rikthime të mundshme të çiftit, por të dy kanë treguar qartazi, që ata thjesht ruajnë një miqësi dhe komunikim të mirë, për hir të vajzës së tyre Renee.

R.L/Dosja.al

Shto Koment