Showbiz

Shfrenohet Robert Berisha, i lë komentin ‘pikant’ modeles që nxorri të pasmet në pah: Hallall puna (FOTO)

Robert Berisha ka ngacmuar hapur Morena Tarakun, në videon provokuese, që modelja postoi ditën e djeshme.
Featured image of article: Shfrenohet Robert Berisha, i lë komentin ‘pikant’ modeles që nxorri të pasmet në pah: Hallall puna (FOTO) Këngëtari, Robert Berisha dhe modelja, Morena Taraku.

KOSOVË– Pas ndarjes nga Nora Istrefi, Robert Berisha nuk ndalet së publikuari foto me vajza seksi (Lexo këtu), por edhe të lërë komente ngacmuese, aty ku i jepet rasti. Bukuroshja e shoëbiz-it, Morena Taraku ka vendosur të publikojë një video ‘të nxehtë’ (Lexo këtu), nga pushimet e saj, teksa lahet në dush, duke nxjerrë në pah të gjithë hiret e saj bombastike.

Aq është dashur që Robert Berisha të shfrenojë imagjinatën, dhe të lerë komentin pikant në foton e modeles.

“Qaj mjeshtri që e ka montu kët tush (dush) duhet me gjet me ja dhon 50 euro tip, s’po livrit hiq hallall puna,”- shkruan Robert Berisha në videon e modeles.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

Por, edhe Morena Taraku nuk ka lënë pa i kthyer një mesazh këngëtarit: “Rob me ngjit ish i kapt por kur t’jesh e lehtë si pendël e mban”.

Komentet në postimin e Morena Tarakut.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment