Showbiz

“Kam shumë qejf të dashuroj sy të djallëzuar”, Robert Berisha ‘flirton’ hapur me Mariza Ikonomin, përgjigjet këngëtarja

Robert Berisha ka kënduar një serenatë dashurie në "Soiree", dhe nuk i ndali 'ngacmimet' ndaj Mariza Ikonomit.
Featured image of article: “Kam shumë qejf të dashuroj sy të djallëzuar”, Robert Berisha ‘flirton’ hapur me Mariza Ikonomin, përgjigjet këngëtarja Këngëtarët, Robert Berisha dhe Mariza Ikonomi.

TIRANË– Mbrëmja e djeshme në “Soiree” ishte e dedikuar për këngëtarët. Të pranishëm në emision ndër të tjerë ishin Robert Berisha dhe Mariza Ikonomi. Në një moment Jonida Shehu ka zgjedhur të realizojë një lojë, ku këngëtarët duhet të performojnë me dy fjalë muzikën e tyre të preferuar.

Robert Berisha ka zgjedhur të këndojë një serenatë dashurie, duke shprehur se i pëlqejnë shumë sytë e djallëzuar të një femre. Në këtë moment Jonida Shehu e ka ngacmuar për këngëtaren Mariza Ikonomi, e cila ishte ulur ngjitur me Robert Berishën. E gjitha ishte në nota humori, por Robert Berisha nuk e ka ndalur ‘flirtin’.

Biseda                                                          

Robert Berisha: Kisha zgjedhur një serenatë. “Dashurova sytë e bukur, sytë e djallëzisë”…

Jonida Shehu: Kjo të përshtatet ty..

Robert Berisha: Shumë. Kam qejf me u dashuru shumë nga sytë e djallëzum.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Jonida Shehu: Sytë e djallëzuar këtu i ka Mariza, Orgesa.

Robert Berisha: Unë kot e kot nuk po i këndoj Marizës…

Mariza Ikonomi: Ti kot e kot xhelozon me mua…

Robert Berisha prej muajsh ka deklaruar ndarjen nga ish-bashkëshortja Nora Istrefi, duke treguar se është single dhe në kërkim të “Anës”, të cilën nuk e ka gjetur ende.

R.L/Dosja.al

 

 

Shto Koment