Rajoni

Haradinaj merr ftesën nga SHBA për Lutjet e Mëngjesit (FOTO)

Në këtë ceremoni do të marrin pjesë politikanë dhe personalitete publike nga vende të ndryshme të botës.
Featured image of article: Haradinaj merr ftesën nga SHBA për Lutjet e Mëngjesit (FOTO) Ramush Haradinaj

KOSOVË– Kryeministri në ikje i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka marrë një ftesë për Lutjet e Mëngjesit, që do të zhvillohen më 6 shkurt në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ftesa për Haradinajn

Në këtë ceremoni do të marrin pjesë politikanë dhe personalitete publike nga vende të ndryshme të botës. Ky është viti i 68-të, që Amerika mban Lutjet e Mëngjesit, ceremoni e cila drejtohet nga presidenti.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(a.m./dosja.al)

Shto Koment