Aktualitet

“Kur ndërron dorën…dhe bëhesh gips” / Olti Curri ironizon mimikën e Ramës teksa ‘kryqëzohet’ nga gazetarët (VIDEO)

Sigurisht këto momente “pikante” nuk i kanë shpëtuar as blogerit të njohur Olti Curri.
Featured image of article: “Kur ndërron dorën…dhe bëhesh gips” / Olti Curri ironizon mimikën e Ramës teksa ‘kryqëzohet’ nga gazetarët (VIDEO) Edi Rama

TIRANË- Mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Opinion’ në Tv Klan me gazetarin Blendi Fevziu po zhvillohen debate të ashpra mes kryeministrit Edi Rama dhe gazetarëve: Artan Hoxha, Klodiana Lala, si dhe me të ftuarit e tjerë. Sigurisht këto momente “pikante” nuk i kanë shpëtuar as blogerit të njohur Olti Curri.

 

View this post on Instagram

 

Kur nderron doren…dhe behesh gips 😳 @opinion.al

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Olti Curri🧿 (@olticurri) on

Ai ka shpërndarë një video, në të cilin Rama shfaqet paksa i habitur nga pyetjet e gazetarëve lidhur me foton me të fortin e Elbasanit, Ardian Çapja, në hotelin e këtij të fundit. me mbishkrimin: “Kur nderron doren…dhe behesh gips”.

(a.m/dosja.al)

Një Koment në ““Kur ndërron dorën…dhe bëhesh gips” / Olti Curri ironizon mimikën e Ramës teksa ‘kryqëzohet’ nga gazetarët (VIDEO)

  1. KM po deliron llahtarshem, ka marre perfundimisht rrugen e Zhan Gaben!
    Verini nje ekran perpara, se iku nga fiqiri, me kujton pijanecet e lagjes, qe silleshin si ky, kur debatonin per sport.
    Hidheni ne youtube, qe te gjithe te shohin se flet si Hoxhe Kavaja.

Shto Koment