Politike

Nga koka tek këmbët me të zeza, Rama ia dedikon të dielën familjes, kapet duke shëtitur nga Liqeni, Zaho s’ja lëshon dorën (VD)

Ai është kapur mat teksa po shëtiste nga Liqeni i Tiranës me bashkëshorten Linda dhe të birin Zaho.
Featured image of article: Nga koka tek këmbët me të zeza, Rama ia dedikon të dielën familjes, kapet duke shëtitur nga Liqeni, Zaho s’ja lëshon dorën (VD) Rama në xhiro me familjen

TIRANË– E diela pushim! Kryeministri i vendit Edi Rama duket se fundjavën ia dedikon familjes. Ai është ‘kapur mat’ teksa po shëtiste nga Liqeni i Tiranës me bashkëshorten Linda dhe të birin Zaho.

Të dy të veshur me të zeza, çifti Rama është futur në një nga lokalet e zonës për të shijuar rrezet e diellit që së fundmi kanë qënë “me pakicë”.

Rama, siç shihet dhe nga VIDEO është në një kafe pranë digës së liqenit artificial teksa largohet dhe ka kapur për dore djalin e tij, Zahon. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Video marrë nga Hapur.al

(K.M. Dosja.al)

Shto Koment