Argetim

FOTO/ Manteli i kuq i reve mbulon qiellin në Tiranë

Ky moment i bukur, ka dhuruar qetësi dhe rehati shpirtërore, e cila nuk i ka shpëtuar syrit të njeriut.

TIRANË- Pamje mahnitëse ka dhuruar qielli nga Tirana, ku një mori resh krijuan një pamje spektakolare në momentin e perëndimit të diellit. Ky moment i bukur, ka dhuruar qetësi dhe rehati shpirtërore, e cila nuk i ka shpëtuar syrit të njeriut. Për më tepër klikoni në fotogalerinë e mëposhtme.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(a.m/dosja.al)

Shto Koment