Showbiz

Publikohen FOTOT e pasaportave! Natyralë dhe pa filtra ja si duken disa nga VIP-at më të famshëm shqiptarë

Ajo që bie në sy është fakti se aktori Bes Kallaku, shihet më i dobët dhe pak më ndryshe në foto, seç duket në të vërtetë.
Featured image of article: Publikohen FOTOT e pasaportave! Natyralë dhe pa filtra ja si duken disa nga VIP-at më të famshëm shqiptarë Fotot e pasaportave të Enca Haxhisë dhe Bes Kallakut.

TIRANË– Fotot e mëposhtme tregojnë se si duke shumë nga personazhët publikë shqiptarë, në pasaportë dhe në mjetet e tyre të indetifikimeve.

Dhurata Dora dhe Enca Haxhia.

Ajo që bie në sy është fakti se aktori Bes Kallaku, shihet më i dobët dhe pak më ndryshe në foto, seç duket në të vërtetë.

Lori Hoxha dhe Fiori Dardha.

Enca duket pothuajse njësoj, bashkë me Rozana Radin dhe Loredana Zefin. Lori Hoxha ka zgjedhur që të jetë më e veçantë, duke vënë një filtër “Snapchati”, mbi foto.

Getoar Selimi.

Pa filtra VIP-at shqiptarë kanë treguar se si duken në fotot e pasaportave, dhe ndryshimet janë të vogla. Shumë prej personazheve që kanë publikuar mjetet e tyre të identifikimit mbeten njësoj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Loredana Zefi.

 

Bes Kallaku.

 

Rozana Radi.

 

Morena Taraku.

R.L;F.M/ Dosja.al

Shto Koment