Aktualitet

Punime në rrjet, OSHEE: Ja cilat zona të Tiranës nuk do të kenë drita ditën e nesërme

Mungesë të energjisë elektirke do të kenë zona Kodër Bërxullë afër Urës së Limuthit, ku rryma do të shkëputet nga ora 09:00 deri në orën 14: 00 dhe pjesërisht rrugët “Njazi Meka”, “Vath Koreshi” dhe “Mihal Grameno”, nga ora 09:00 deri në orën 15:00.
Featured image of article: Punime në rrjet, OSHEE: Ja cilat zona të Tiranës nuk do të kenë drita ditën e nesërme Foto ilustruese
Përditësuar:

TIRANË-Disa zona të Tiranës ditën e nesërme do të jenë pa drita. Sipas njftomit të OSHEE, nuk do të ketë energji elektrike për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave në Tiranë.

Mungesë të energjisë elektrike do të kenë zona Kodër Bërxullë afër Urës së Limuthit, ku rryma do të shkëputet nga ora 09:00 deri në orën 14: 00 dhe pjesërisht rrugët “Njazi Meka”, “Vath Koreshi” dhe “Mihal Grameno”, nga ora 09:00 deri në orën 15:00.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Njoftimi i plotë i OSHEE: Stakim, data 16 Janar. Në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave në kryeqytet, në datën 16 Janar do të stakohet energjia në këto zona 09:00-14:00. Pjesërisht Kodër Bërxullë pjesërisht, 09:00-15:00 Pjesërisht rruga “Njazi Meka”, rruga “Vath Koreshi”, rruga “Mihal Grameno ”

(a.k.dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment