Showbiz

ME FOTO/ Të izoluar së bashku shijojnë borën nga oborri i vilës, Oriola Marashi dhe Eros Grezda s’e fshehin më romancën

Eros Grezda dhe Oriola Marashi po e kalojnë izolimin bashkë, dhe tashmë kanë filluar të tregojnë hapur se janë me njëri-tjetrin.
Featured image of article: ME FOTO/ Të izoluar së bashku shijojnë borën nga oborri i vilës, Oriola Marashi dhe Eros Grezda s’e fshehin më romancën Modelja, Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda.

KOSOVË– Modelja seksi Oriola Marashi dhe futbollisti me origjinë nga Kosova, Eros Grezda janë sëbashku dhe tashmë nuk e mohojnë më. Çifti kanë postuar foto nga i njëjti ambjent i vilës në të cilën po kalojnë izolimin.

Postimet e çiftit.

Me të njëjtën foto, në të njëjtin kënd Oriola dhe Erosi kanë treguar pamje nga vendi me borë, ku po kalojnë ditët e karantinës së bashku.

Postimi i Oriola Marashit.

Por, kjo nuk është hera e parë që ata postojnë foto së bashku. Disa ditë më parë zbuluam se ata ishin bashkë në Budapest, në një nga hotelet më luksoze. Futbollisti dhe modelja ende nuk e kanë bërë publike lidhjen mes tyre, por duket se janë drejt asaj rruge.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

R.L/Dosja.al

 

Shto Koment