Showbiz

“Do e vras Koronën”, Oriola Marashi i jep ‘shpresë’ njerëzve në karantinë! Sfidon me pozën e radhës

FOTO
Oriola Marashi ka ardhur me publikimin e radhës, me një ‘kërcënim’ për koronavirusin.
Featured image of article: “Do e vras Koronën”, Oriola Marashi i jep ‘shpresë’ njerëzve në karantinë! Sfidon me pozën e radhës Modelja, Oriola Marashi.

TIRANË– Modelja seksi, Oriola Marashi ka sfiduar virusin vdekjeprurës, dhe duket se nuk e ka aspak frikë. Tepër aktive në rrjete sociale, Oriola ka ardhur me postimin e radhës, me një ‘kërcënim’ për koronavirusin.

 

View this post on Instagram

 

Hi I’m Oriola , I’m here to kill Corona! 🔫 😜

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Përshëndetje, jam Oriola. Jam këtu për të vrarë Coronën”,- shkruan modelja seksi, bashkëngjitur një fotoje ku shfaqet e veshur seksi, ndërsa ka bërë duart në shenjë armësh. Me sa duket fotoja e publikuar është e vjetër, nga pushimet e saj në Meksikë.

Përmendim këtu se prej kohësh modelja është në një romancë me futbollistin, Eros Grezda dhe po kalon periudhën e karantinës përkrah tij.

R.L/Dosja.al

Shto Koment