Showbiz

FOTOT/ Oriola Marashi dhe Eros Grezda në hotelin më luksoz në Budapest!

Oriola Marashi dhe Eros Grezda kanë kaluar disa ditë relaksuese në hotelin me pesë yje në Budapest.
Featured image of article: FOTOT/ Oriola Marashi dhe Eros Grezda në hotelin më luksoz në Budapest! Modelja Oriola Marashi dhe futbollisti, Eros Grezda.

TIRANË– Oriola Marashi dhe Eros Grezda po mundohen ta mbajnë të fshehtë, por detajet dhe fotot në rrjete sociale i kanë nxjerrë zbuluar (Lexo ketu).

Modelja Oriola Marashi në “Aria Hotel”, Budapest.

Ditën e djeshme u publikuan fotot ku çifti kishin udhëtuar drejt Budapestit, por modelja ka etiketuar dhe emrin e këtij hoteli super luksoz në Budapest.

Pamje nga hoteli.

500 euro për një natë, “Aria Hotel” është padyshim një ndër resortet më luksoze në Budapest.

Pamje nga hoteli.

Vetëm për një natë me një shifër të majme, i arreduar me mjaft detaje, ku padyshim nuk mungojnë pishinat dhe spa, çifti kanë ndarë foto nga e njëjta pishinë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Eros Grezdës.

Ditën e djeshmë Oriola ndau momente nga relaksi në të njëjtën pishinë, në të cilën ka ndarë foton dhe futbollisti me origjinë nga Kosova, Eros Grezda.

R.L/Dosja.al

Shto Koment