Showbiz

Miqësia kthehet në “burim aksidentesh”, Olta Gixhari dhe Olti Curri rrezikuan jetën për herë të tretë pas gallatave në makinë (FOTO)

Olta Gixhari  ka publikuar në Instastory ka treguar se Olti ka qenë duke u bërë burim aksidenti për shkak se xhironte me telefon ndërkohë që ajo ishte në timon.
Featured image of article: Miqësia kthehet në “burim aksidentesh”, Olta Gixhari dhe Olti Curri rrezikuan jetën për herë të tretë pas gallatave në makinë (FOTO) Olti Curri dhe Olta Gixhari

TIRANË– Olta Gixhari një prej aktoreve më të suksesshme dhe të dashura për publikun shqiptar, prej shumë vitesh ka një miqësi shumë të ngushtë me blogerin e njohur, Olti Curri.

Të dy personazhet e famshëm shqiptarë janë shumë aktivë në rrjetet sociale nga ku ndajnë momente të ndryshme nga jeta e tyre.

Por sëfundmi në disa postime që Olta Gixhari  ka publikuar në Instastory ka treguar se Olti ka qenë duke u bërë burim aksidenti për shkak se xhironte me telefon ndërkohë që ajo ishte në timon.

Me shumë gjasa kjo shoqëri mund të kthehet në ‘burim aksidentesh’, ka qenë ky shkrimi që ka publikuar Olta Gixhari krahas fotove me Oltin në Instagram.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Oltës në Instastory

Ndërkohë aktorja ka shpjeguar se kjo është hera e tretë që ka qenë duke rrezikuar të bëjë aksident me me Oltin në makinë.

Postimi i Oltit në Instastory

 

A.C/Dosja.al

Shto Koment