Showbiz

Flet për Annën që hyri mes saj dhe Robertit, Nora istrefi përlotet në studio pas surprizës, mesazhi nga ish-bashkëshorti

Këtë javë Nora Istrefi do jetë e ftuar në "Dua të të bëj të lumtur". Në promon e emisionit, ajo thotë se nuk ka pasur një Anna që ka ndërhyrë direkt në jetën e saj.
Featured image of article: Flet për Annën që hyri mes saj dhe Robertit, Nora istrefi përlotet në studio pas surprizës, mesazhi nga ish-bashkëshorti Robert Berisha dhe Nora Istrefi

TIRANË- Këngëtarja e njohur Nora Istrefi është rrëfyer për herë të parë pas divorcit me bashkëshortin Robert Berisha. Nora ka qënë e ftuar në emisionin “Dua të të bëj të lumtur”, ku edhe ka dhënë versionin e saj lidhur me divorcin nga ish-partneri i saj Robert Berisha.

Në studio ajo tha se: Nuk ka pasur një Anna që ka ndërhyrë direkt në jetën e saj.

 

View this post on Instagram

 

Na ndiqni këtë të shtunë në një puntatë të jashtëzakonshme të #duatetebejtelumtur . Me pjesëmarrjen e @noraistrefi në @topchannelalbania ora 21:00 ❤ @arbanao #duatetebejtelumtur

A post shared by Dua të të bëj të lumtur (@duatetebejtelumtur.tch) on

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Surpriza më e bukur ishte kur në skenë u shfaq nëna e saj për të kënduar pas kaq shumë kohësh, që prej ndarjes nga jeta të babait të saj. E emocionuar, Nora përlotet teksa sheh nënën e saj të performojë.

Më pas në ekranin e madh, shfaqet një video e Robert Berishës, i cili mesa duket ka një mesazh tejet special për të.

“Ky mesazh shkon special për Norën,”-shprehet ai.

Se për çfarë bëhet fjalë, na mbetet që ta zbulojmë të shtunën.

(k.m/ dosja.al)

Shto Koment