Showbiz

Seksi me të bardha, Beatrix dhe Anxhelina s’i ndahen Neymar!Në ditëlindjen e futbollistit, brenda festës luksoze në Paris (VD+FOTO)

Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj kanë marrë pjesë në ditëlindjen e futbollistit me famë botërore, Neymar.
Featured image of article: Seksi me të bardha, Beatrix dhe Anxhelina s’i ndahen Neymar!Në ditëlindjen e futbollistit, brenda festës luksoze në Paris (VD+FOTO) Këngëtaret, Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj bashke me fubollistët, Neymar dhe Mbappe.

FRANCË– Duket se dy bukuroshet shqiptare, njëkohësisht dhe kushurira, Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj, i janë vënë pas futbollistit brazilian, Neymar. Dy këngëtaret kanë ndarë foto dhe video nga festa luksoze e ditëlindjes së Neymar.

Neymar në festën e tij.

Veshur me të bardha, me një dekolte sensuale, Anxhelina Hadërgjonaj është kuruar në detaje për festën private të futbollistit.

 

View this post on Instagram

 

All white for the night 🤍

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al


Duket se ka qenë kodi i veshjes për ditëlindjen e futbollistit, që të gjithë të ftuarit të vishen me të bardha, duke përfshirë edhe vetë Neymar.

Postimi i Beatrix Ramosajt.

Kjo nuk është hera e parë, që dy bukuroshet seksi i shikojmë përkrah futbollistëve me famë botërore.

 

Jo më larg se në festën e halloween, Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj pozuan krah Neymar dhe Mbappe. Menjëherë nisën dyshimet se këngëtaret mund të kishin ndonjë romancë me futbollistët e njohur.

R.L/Dosja.al

Shto Koment