Showbiz

“Le e rrit n’Tiron dhe jam me qira”/ Aktori Neritan Liçaj rrëfen se nuk ka blerë dot shtëpi: Aktrimi s’të bën me lekë, ëndrra mbetet ëndërr

Pavarësisht vështirësive të profesionit të aktrimit, ai përsëri i inkurajon të rinjtë që e kanë passion aktrimin, të mos heqin dorë prej tij, ndonëse nuk mund t'u sjellin fitime dhe aq të mëdha.
Featured image of article: “Le e rrit n’Tiron dhe jam me qira”/ Aktori Neritan Liçaj rrëfen se nuk ka blerë dot shtëpi: Aktrimi s’të bën me lekë, ëndrra mbetet ëndërr Neritan Liçaj

TIRANË– Aktori shqiptar Neritan Liçaj në një emision televiziv tregoi se ende nuk ka mundur të blejë një shtëpi dhe se jeton ende me qira.

“Po e vërtetë, unë jam ende me qera. Le e rrit n’Tiron dhe jam me qira,”– ka thënë Licaj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Pavarësisht vështirësive të profesionit të aktrimit, ai përsëri i inkurajon të rinjtë që e kanë passion aktrimin, të mos heqin dorë prej tij, ndonëse nuk mund t’u sjellin fitime dhe aq të mëdha.

Mund të shtoj vetëm këtë, kush e ka vërtetë pasion le të ndjeki ëndërr, dhe pse është pa para, prap mbetet ëndërr“- tha aktori Liçaj.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment