Showbiz

Morena Taraku e ‘djeg’ në Tajlandë, publikon video nga pushimet në vendin përrallor

Ajo ka postuar edhe një video në Instagram, në të cilën shihet në bikini të bardha dhe përpara ka një pamje përrallore.
Featured image of article: Morena Taraku e ‘djeg’ në Tajlandë, publikon video nga pushimet në vendin përrallor

TAJLANDË– Bukuroshja e showbizit shqiptar, Morena Taraku ndodhet me pushime. Modelja ka zgjedhur një vend unik për t’u relaksuar. Duke qenë se në Tajlandë mbretëron mot i nxehtë, modelja ka shkuar të shijojë fundjavën atje. Ajo ka postuar edhe një video në Instagram, në të cilën shihet në bikini të bardha dhe përpara ka një pamje përrallore.

 

View this post on Instagram

 

GREAT DREAM 🐊 ________________________ #phiphiisland #thailand

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

(a.m/dosja.al)

Shto Koment