Showbiz

“Diamanti kushtonte 3 mijë euro”, Fjodora Fjora ‘e zhgënjyer’ nga dhurata e të dashurit: Prisja më shumë (VD)

Fjodora Fjora ka rrëfyer se dhurata më e shtrenjtë që ajo ka marrë ka kapur vlerën 3 mijë Euro, por moderatorja priste më shumë...
Featured image of article: “Diamanti kushtonte 3 mijë euro”, Fjodora Fjora ‘e zhgënjyer’ nga dhurata e të dashurit: Prisja më shumë (VD) Moderatorja, Fjodora Fjora.

TIRANË– Moderatorja shqiptare, Fjodor Fjora ka folur ndër të tjera dhe për dhuratat e luksit që ka marrë. Një diamant që kap vlerën 3 mijë Euro është dhurata më e shtrenjtë që ajo ka marrë nga i dashuri i saj, por Fjodora është shprehur se priste pak më shumë.

BISEDA

Ester BylykuCila është dhurata më e shtrenjtë që të ka bërë një mashkull?

Fjodora Fjora: Ka pasur raste që disa njerëz mund të kenë dashur të lenë një shenjë në jeten time dhe që unë vazhdoj e sot e kësaj dite ta kem dhe ka qenë diamant sigurisht.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ester BylykuPër shembull sa mund të ketë shkuar vlera e saj?

Fjodora Fjora Ka kushtuar 3 mijë euro. Prisja pak me shumë të them të drejtën. Ishte për shaka sepse e kam vlerësuar shumë dhe ka qenë një dhuratë shumë e bukur.

R.L/Dosja.al

 

Shto Koment