Showbiz

Michelle Obama feston 56-vjetorin e lindjes, ish-Presidenti s’i kursen fjalët e zemrës: Je ylli im në çdo skenë

Një nga urimet më të përzemërta që ajo ka marrë, ka qenë edhe ai i bashkëshortit të saj, Barack Obamës.
Featured image of article: Michelle Obama feston 56-vjetorin e lindjes, ish-Presidenti s’i kursen fjalët e zemrës: Je ylli im në çdo skenë Barack Obama dhe Michelle Obama
Përditësuar:

SHBA– Gruaja e ish-Presidentit të SHBA-së, Michelle Obama festoon sot 56-vjetorin e lindjes së saj. Një nga urimet më të përzemërta që ajo ka marrë, ka qenë edhe ai i bashkëshortit të saj, Barack Obamës.

Statusi i Barack Obamës për bashkëshorten Michelle Obama

Në një status në Instagram, Obama ka publikuar një kolazh me foto ku shihet I buzëqeshur krah të shoqes dhe nuk i ka kursyer fjalët e zemrës për të. “Në çdo skenë, ti je ylli im. Michelle Obama, urime ditëlindjen e dashur!”- shkruan ai pas fotove.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(a.k/f.m/dosja.al)

Shto Koment