Showbiz

E planifikuan prej kohësh largimin, videoja që nxorri zbuluar Meghan Markle dhe Princ Harry-n

Videoja që nxorri zbuluar çiftin mbretëror...
Featured image of article: E planifikuan prej kohësh largimin, videoja që nxorri zbuluar Meghan Markle dhe Princ Harry-n Meghan markle dhe Princ Harry.

MBRETËRI E BASHKUAR- Dukesha dhe duka i Sussexx u larguan pak kohë nga familja mbretërore, për të ndërtuar një jetë të pavarur financiarisht, në Amerikën e Veriut. Ky lajm tronditi pallatin mbretëror, dhe në veçanti mbretëreshën Elizabeth. Por, pas samitin të mbajtur në familjen mbretërore, mbretëresha vendosi të mbështesë vendimin e çiftit Meghan-Harry.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

Por, duket se Princ Harry dhe Meghan Markle e paskan planifikuar shumë kohë më parë largimin e tyre, dhe e vërteta ka dalë në dritë pas një videoje, në të cilën shfaqe duka i Sussexx-it, duke biseduar me pronarin e Dinsey, ku i thotë dhe talentin e partneres për të dubluar zëra. Videoja është bërë virale në Tëitter, dhe me siguri Familjes Mbretërore nuk do t’i vijë mirë për këtë.

 

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment