Showbiz

Më në fund ‘të lirë’! Meghan dhe Harry nisin jetën e tyre në Kanada. Në një shëtitje me Archie dhe dy qentë e saj, dukesha duket e lumtur (FOTO)

Duka dhe Dukesha e Sussex nisin jetën e re në Kanada.
Featured image of article: Më në fund ‘të lirë’! Meghan dhe Harry nisin jetën e tyre në Kanada. Në një shëtitje me Archie dhe dy qentë e saj, dukesha duket e lumtur (FOTO) Duka dhe dukesha i Sussex.

KANADA– Një Meghan Markle e buzëqeshur ka marrë Archie dhe dy qenët e saj për një shëtitje në Vancouver disa orë para se Princ Harry të mbërrinte në Kanada, nga angazhimi i tij i fundit në Pallatin Mbretëror.

Dukesha, Meghan Markle.

Dukesha e Sussex shfaqet e shoqëruar nga dy oficerë të mbrojtjes mbretërore ndërsa përshkoi në Parkun Rajonal “Horth Hill” pranë rezidencës së ishullit Vancouver, që ata kanë përdorur që nga Falënderimet, vitin e kaluar.

Dukesha, Meghan Markle.

Me një portbebe, duke mbajtur djalin e saj të vogël përpara, Meghan duket më e lumtur se kurrë, në shëtitjen e saj të paqtë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Dukesha, Meghan Markle

Nga ana tjetër, Harry ka përfunduar angazhimin e tij të fundit në familjen mbretërore, dhe është fotografuar gjatë rrugëtimit të tij për në Kanada, ku do t’i bashkohet jetës së tij të re, përkrah të shoqes dhe djalit.

Princ Harry.

Burimi: DailyMail

Shto Koment