Showbiz

Dy djemtë thurin intriga për pushtet, mbesa e Princeshë Dianës rëndon familjen, fejohet me manjatin 5 vjet më të vogël se babai (FOTOT)

Pallati mbretëror duhet të përballet me një tjetër lajm aspak të pëlqyer, pasi mbesa e Princeshë Dianës, është fejuar me manjatin e moshuar hebre, që është dy herë sa mosha e saj.
Featured image of article: Dy djemtë thurin intriga për pushtet, mbesa e Princeshë Dianës rëndon familjen, fejohet me manjatin 5 vjet më të vogël se babai (FOTOT) Mbesa e princeshë Dianës, Kitty Spencer.

MBRETËRI E BASHKUAR- Lajmi ‘bombë’ për familjen mbretërore i largimit të Princ Harry-t nga pallati “Kingston” është shoqëruar me një tjetër skandal.

Mbesa e Princeshë Dianës, Lady Kitty Spencer, një modele e moshës 29-vjeçare ka ndarë lajmin e fejesës së saj, me manjatin 60-vjeçar hebre.

Michael Leëis, miliarderi me origjinë hebreje, vendosi t’i propozojë 29-vjeçares në fund të muajit të kaluar, pas një lidhje thuajse dy-vjeçare sëbashku. Kjo do të jetë martesa e dytë për Leëis, i cili ka lindur në Afrikën e Jugut dhe pasuria e të cilit vlerësohet në rreth 76.64 £ (100 milion dollarë).

Ai do të mbush 61 vjeç këtë muaj dhe është pesë vjet më i vjetër se babai i Spencer, Earl Spencer.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

Kohët e fundit, familja mbretërore dhe Pallati “Kingston” po vuajnë pasojat e shkëputjes së dukës dhe dukeshës së Sussexit (Lexo këtu), duke krijuar një kaos, dhe zemërimin e mbretëreshës.

Burimi: DailyMail

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment