Showbiz

Në orët e vona të natës, Marina Vjollca ndez puron dhe e shijon në ballkonin e apartamentit të saj…

FOTO
Marina Vjollca ka shijuar një pamje magjike të Tiranës, teksa shfaqet me një puro në dorë.
Featured image of article: Në orët e vona të natës, Marina Vjollca ndez puron dhe e shijon në ballkonin e apartamentit të saj… Moderatorja, Marina Vjollca.

TIRANË- Moderatorja bukuroshe, Marina Vjollca duket se e ka shijuar të dielën e pushimit. Ajo ka vendosur të shijojë pamjen nga ballkoni i apartamentit të saj, teksa ka postuar dhe një foto të qytetit natën.

Në orët e vona të natës, me një puro ndezur, moderatorja e “Klanifornia”, ka zgjedhur të relaksohet me një pamje të qytetit mbuluar nga ndriçimi.

Postimi i Marina Vjollcës.

Prej kohësh ajo moderon emisionin e humorit, dhe gjatë gjithë periudhës së pandemisë së koronavirusit, ka qenë e angazhuar në punë, ndërsa bashkëshorti i saj Getoar Selimi nuk ka arritur të punojë me projektet e tij muzikore.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

R.L/Dosja.al

Shto Koment