Sport

Marash Kumbullën e duan të gjithë, cilat janë ekipet elitare që interesohen për mbrojtësin shqiptar

Deri tani nuk ka asgjë konkrete për 19 vjecarin por shumë skuadra europiane po e vëzhgojnë dhe nuk do mend që kartoni i tij i kripur do jetë.
Featured image of article: Marash Kumbullën e duan të gjithë, cilat janë ekipet elitare që interesohen për mbrojtësin shqiptar
Përditësuar:

TIRANË– Në ndeshjen e mbrëmshme të Verones ndaj Atalantes edhe pse me një rezulat pozitiv për Veronen me rezultatin 2-1 sytë fokusi ishte diku tjetër. Bëhet fjalë pikërisht për mbrojtësin e kombëtares shqiptare, Marash Kumbulla që prej kohësh duket sikur po e kërkojnë të gjithë.

Sipas Sky Sport për Marash Kumbullen interesohet edhe Manchester United, Chelsea, Borussia Dortmund, Betis Sevilla e të tjera skuadra europiane.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nuk kaloi pa u venë re edhe mungesa e perfaqësuesve të Interit që dukeshin shumë pranë blerjes së kartonit të 19 vjecarit të kombëtares sonë.

(r.g/dosja.al)

Shto Koment