Showbiz

Majk i jep fund zënkave me Majlinda Zekën! Për hir të djalit, rikthehet çifti i famshëm? Videoja dhe dedikimi i dyshimtë

Majk ka postuar një video të djalit të tij Roan, së bashku me Majlinda Zekën dhe e ka shoqëruar me emoji zemrash, duke etiketuar dhe ish-partneren e tij.
Featured image of article: Majk i jep fund zënkave me Majlinda Zekën! Për hir të djalit, rikthehet çifti i famshëm? Videoja dhe dedikimi i dyshimtë Reperi Majk dhe ish-partnerja e tij, Majlinda Zeka.

TIRANË– Reperi me origjinë nga Kosova, Majk ka postuar një video ku shfaqet djali i tij Roan dhe ish-partnerja e tij, Majlinda Zeka, duke kënduar një nga këngët e tij.

“Syte mu kanë qorru met pa , videoja ime e preferuar”,- shkruan reperi në videon e ndarë në profilin e tij në rrjete sociale, ndërsa ka etiketuar dhe ish-të dashurën e tij, Majlinda Zekën, duke e shoqëruar dhe me emoji zemrash.

 

View this post on Instagram

 

Syte mu kane qorru met pa , my favorite video ❤️😍 @roani_17 @majlindazeka1

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by MAJK (@majkaveli) on


Një ndër çiftet më të përfolura në shoëbiz, Majk dhe Majlinda kanë pasur në disa raste debate virtuale, dhe nuk kanë shkuar aspak mirë me njëri-tjetrin. Por mesa duket së fundmi, reperi dhe ish-partnerja e tij kanë vendosur t’i japin fund debateve dhe të krijojnë një raport miqësor bashkë. Mos do të thotë kjo se çifti po mendojnë një rikthim së bashku edhe për hir të djalit? Gjithçka mbetet për t’u parë…

R.L/Dosja.al

           

Shto Koment