Showbiz

“Ishte ushqimi i tij i preferuar”, Lori gatuan pjatën e parapëlqyer të të ndjerit Dritan Hoxha, kujton të atin: Na çonte për drekë buzë detit….

Lori Hoxha ka sjellë ndërmend kujtime me të atin, ndërsa gatuan pjatën e tij të preferuar.
Featured image of article: “Ishte ushqimi i tij i preferuar”, Lori gatuan pjatën e parapëlqyer të të ndjerit Dritan Hoxha, kujton të atin: Na çonte për drekë buzë detit…. Lori Hoxha dhe Dritan Hoxha.

TIRANË- Trashëgimtarja e Top Medias është bërë nostalgjike në karantinë, ndërsa ka kujtuar periudhat e arta me të atin, kur ajo jetonte në Romë, dhe ai konsumonte buzë detit pjatën e tij të preferuar.

Ndërsa Lori jetonte në qytetin italian, Dritan Hoxha e vizitonte shpesh dhe ndër të tjera konsumonte dhe pjatën e tij të preferuar: Spaghetti me vongole.

“Kam gatuar spaghetti me midhje sepse më kujton vitet që kam jetuar në Romë. Babai im fluturonte fundjavave dhe vinte për na takuar. Ai na nxirrte për drekë buzë detit dhe ky ishte ushqimi i tij i preferuar”,- shkruan Lori Hoxha bashkëngjitur gatimit të preferuar të Dritan Hoxhës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Lori Hoxhës.

Trashëgimtarja e Top Channel bën shpesh postime në rrjete sociale, ku tregon mungesën e thellë për të atin, i cili prej plot 12 vitesh nuk jeton më!

R.L/Dosja.al

Një Koment në ““Ishte ushqimi i tij i preferuar”, Lori gatuan pjatën e parapëlqyer të të ndjerit Dritan Hoxha, kujton të atin: Na çonte për drekë buzë detit….

  1. Burre i mire shume ka qene. Vdiq me te dashuren ne makine. Gruan e vajzat i kishte mbyllur ne shtepi e nuk i linte as te shikonin diell me sy.

Shto Koment