Showbiz

“Frika në sytë e tu, unë kam tortën ti thërrime”, Loredana i shpall ‘luftë’ Mozzik: Ik q***…, leri komentet, je babai vajzës time

VIDEO
Loredana Zefi ka publikuar këngën e saj të re, e cila ndër rreshta ka një mesazh të drejtpërdrejtë për Mozzik.
Featured image of article: “Frika në sytë e tu, unë kam tortën ti thërrime”, Loredana i shpall ‘luftë’ Mozzik: Ik q***…, leri komentet, je babai vajzës time Reperët, Loredana Zefi dhe Mozzik.

GJERMANI– Reperja e famshme shqiptare, Loredana Zefi ka lancuar këngën e saj të re të titulluar “Angst”, teksti i së cilës është një thumbim si për ish-bashkëshortin e saj Mozzik dhe për mediat që e kanë përfshirë në skandale. Ajo e ka publikuar promon e videos në rrjete sociale, ndërsa ka shkëputur një pjesë nga teksti që i drejtohet reperit kosovar, Mozzik.

Një paragraf për ish-partnerin e saj, Loredana i përmend emrin dhe i bën të qartë se nuk do ta tërhiqte asnjëherë në pisllëk, sepse mbi të gjitha është babai i vajzës së saj.

Pjesë nga teksti i këngës

“Ju të gjithë mund të vazhdoni të flisni, por jo shumë keq. Nuk kishte asnjë lidhje me reperin në videon time. Nuk kishte asnjë lidhje me reperin në tiparin tim. Ju e bëni jetën time skandal sepse nuk jeni askush…Ata thonë se unë e përdor Hanën vetëm si armë. Dhe bëjnë njëmijë pyetje se ku jam dhe çfarë bëj. Si gjithmonë unë nuk urrej askënd. Kam Zotin në anën time, kundër të gjithëve. Dhe Mozzik, ti je babai i vajzës time, kështu që lëri komentet e tua, relaksohu. Unë kurrë nuk do ta tërhiqja babain e fëmijës sim në një pisllëk, sepse njoh diçka si edukimi dhe respekti”.


Më tej ajo ka vazhduar në një sulm ndaj medieve që e bënë pjesë të skandaleve, duke iu drejtuar me një gjuhë të rëndomtë, ndërsa bën të qartë se këto skandale i japin më shumë famë.

“Frika në sytë e tu, po, unë e shoh atë. Çdo hap që bëj, pa gabime. Gjithmonë bëhem një Temë. Një skandal çdo ditë, por më përshtatet mua…Ik q*hu gazeta Bild, ik q*hu gazeta Blick, dhe 20 minuten gjithashtu… Dhe për të gjithë YouTubers dhe gazetat: Pa mua, ju nuk do të keni fituar pothuajse aq para vitin e kaluar! Por nuk ka problem, unë kam tortën dhe ju jeni të mirëpritur të keni thërrime ”.

R.L/Dosja.al

 

 

Shto Koment