Showbiz

“Mozzik të la se s’je e ndershme”, lumë komentesh në videon e Loredanës, përgjigja e prerë e reperes

Loredana Zefi i është përgjigjur ashpër një komenti që e akuzon për mungesë ndershmërie ndaj ish-partnerit të saj, Mozzik.
Featured image of article: “Mozzik të la se s’je e ndershme”, lumë komentesh në videon e Loredanës, përgjigja e prerë e reperes Reperët, Mozzik dhe Loredana.

KOSOVË– Mozzik dhe Loredana janë në një situatë aspak të këndshme. pas intervistës së Loredana Zefit në NIN, Mozzik reagoi keq ndaj ish-gruas së tij, duke e quajtur gënjeshtare. Duket se midis tyre nuk do të gjendet paqe dhe mundësia e ribashkimit, duket e largët ose e pamundur, pavarësisht se Loredana kishte shpresë se gjërat mund të rregulloheshin.

Komentet në postimin e Loredanës.

Por, në një video të postuar nga reperja përkrah mikeshës së saj, pikas një koment i pahijshëm, të cilit Loredana ka vendosur t’i përgjigjet prerë.

“Je e pasur por s’ke nder dhe besnikëri. Ndryshe Mozzik nuk do të linte. Janë ca gjëra që ti nuk mund t’i blesh me para,”- shkruan një ndjekëse në profilin e reperes.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

“Unë të blej dhe ty,”– është replika e Loredana Zefit, duke shkaktuar një lumë komentesh në rrjete sociale.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment