Showbiz

“Nuk e shes kurrë shpirtin”, Mozziku s’i ndahet Loredanës me kunja, publikon foton me cigare në dorë dhe krah për krah me shokun

Në një intervistë mbrëmjen e djeshme, këngëtarja u shpreh se pavarësisht faktit që ata s’janë më bashkë, ajo e respekton shumë, pasi ai është bababi i fëmijës së tyre.
Featured image of article: “Nuk e shes kurrë shpirtin”, Mozziku s’i ndahet Loredanës me kunja, publikon foton me cigare në dorë dhe krah për krah me shokun Loredana dhe Mozzik

KOSOVË– Reperi Mozzik ka nuk i ndal kunjat për ish-partneren e tij, Loredana. Ai ka publikuar një foto, ku shfaqet me shokun e tij, krahas së cilës shkruan: “Kurrë nuk flas, kurrë nuk shitem..” .

Foto e publikuar nga Mozzik

Në një intervistë mbrëmjen e djeshme në NIN, këngëtarja u shpreh se pavarësisht faktit që ata s’janë më bashkë, ajo e respekton shumë, pasi ai është bababi i fëmijës së tyre.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Pas kësaj deklarate erdhi dhe reagimi i reperit, i cili tha se ish-partnerja e tij nuk duhet të viktimizohet duke përmedur vajzën, kur bëhet fjalë për ndarjen, pasi sipas tij, ajo dhe familja e Loredanës e dinë arsyen e ndarjes së çiftit.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment