Showbiz

S’pozojnë asnjëherë bashkë, por fansat nxjerrin zbuluar Ledrin! Në Dubai krah Sarës duke kërcyer “Princess Dajana” (VD)

Publikohet videoja e reperit përkrah partneres së tij, Sara Hoxha në Dubai.
Featured image of article: S’pozojnë asnjëherë bashkë, por fansat nxjerrin zbuluar Ledrin! Në Dubai krah Sarës duke kërcyer “Princess Dajana” (VD) Reperi, Ledri Vula dhe e dashura, Sara Hoxha.

Ledri Vula është një një lidhje me bukuroshen Sara Hoxha. Daljet e tyre publike kanë qenë të pakta, dhe çifti tregohen mjaft të rezervuar në publikimin e fotove dhe videove se bashkë. Prej disa ditësh ata ndodhen me pushime në Maldives, e më pas në Dubai.

Por, në asnjë moment nuk kanë publikuar asnjë moment së bashku. Mirëpo fansat i kanë nxjerrë zbuluar çiftin, teksa drekojnë në një restorant në Dubai. Ata i kanë vënë në sfond reperit, këngë “Princess Dajana”, dhe në këtë moment Ledri Vula është ngritur duke kërcyer, ndërsa në tavolinë me të duket dhe Sara, që kërcen gjithashtu e buzëqeshur.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Princess Diana 👑😍

A post shared by Ledri❤️vula (@only_ledri14) on


(R.L/Dosja.al)

                                                                                           

Shto Koment