Showbiz

Fshiu çdo gjë nga Instagrami, zbulohet arsyeja se pse Ledri Vula bëri veprimin e papritur

Ledri Vula ka vendosur të fshijë çdo foto nga profili i tij në Instagram, për shkak të një albumi, që pritet të publikojë së shpejti.
Featured image of article: Fshiu çdo gjë nga Instagrami, zbulohet arsyeja se pse Ledri Vula bëri veprimin e papritur Reperi, Ledri Vula.

TIRANË– Reperi, Ledri Vula ka vendosur të fshijë çdo gjë nga profili i tij zyrtar në Instagram dhe zërat përfolën se ky vendim ishte marrë, që këngëtari të kishte një periudhë pushimi.

Por, agjenti i “ThumbOn”, ka zbuluar se arsyeja që fshihet pas këtij veprimi, lidhet me një album të ri, që pritet të publikohet së shpejti nga reperi.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Tashmë mbetet për t’u parë se çfarë ndryshimi do të bëhet në profilin e Ledri Vulës, pasi të publikohet albumi i ri!

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment