Showbiz

Fshiu çdo gjë nga Instagrami, zbulohet arsyeja se pse Ledri Vula bëri veprimin e papritur

Ledri Vula ka vendosur të fshijë çdo foto nga profili i tij në Instagram, për shkak të një albumi, që pritet të publikojë së shpejti.
Featured image of article: Fshiu çdo gjë nga Instagrami, zbulohet arsyeja se pse Ledri Vula bëri veprimin e papritur Reperi, Ledri Vula.

TIRANË– Reperi, Ledri Vula ka vendosur të fshijë çdo gjë nga profili i tij zyrtar në Instagram dhe zërat përfolën se ky vendim ishte marrë, që këngëtari të kishte një periudhë pushimi.

Por, agjenti i “ThumbOn”, ka zbuluar se arsyeja që fshihet pas këtij veprimi, lidhet me një album të ri, që pritet të publikohet së shpejti nga reperi.

 

Tashmë mbetet për t’u parë se çfarë ndryshimi do të bëhet në profilin e Ledri Vulës, pasi të publikohet albumi i ri!

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment