Showbiz

Me këmbët hapur në pozicion provokues në dhomat e zhveshjes, Ledina Çelo ‘ndez’ rrjetin! Por, paska një problem (VD)

Ledina Çelo ka publikuar një video ku shfaqet joshëse, dhe tregon problemin më të madh të femrave...
Featured image of article: Me këmbët hapur në pozicion provokues në dhomat e zhveshjes, Ledina Çelo ‘ndez’ rrjetin! Por, paska një problem (VD) Këngëtarja, Ledina Çelo.

GJERMANI– Këngëtarja, Ledina Çelo shfaq herë pas here linjat e saj perfekte. Veshur provokuese, me një palë pantallona lëkure të shkurtra dhe një bluzë me shpatullën jashtë, Ledina ka rrëmbyer vëmendjen me çizmet mbi gju.

E gjitha me të zeza, ulur mbi këndin e një dhome prove, me një shishe uji në dorë, në një pozicion tepër provokues, Ledina Çelo ka treguar problemin e saj më të madh.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on


“Sa problem kemi ne femrat kur bëjmë shopping! Futemi në mendime…,”- ka shkruar Ledina përkrah videos joshëse.

Këngëtarja rrëmben shpesh vëmendjen e ndjekësve me postimet e saj, në të cilat shfaqet sensuale dhe provokuese, me një trup perfekt.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment