Aktualitet

Aksident në Vlorë/ Përplasen dy automjete, plagosen 3 persona, 1 në gjendje të rëndë

Mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe si pasojë janë plagosur 3 persona, ku njëri ndodhet në gjendje të rëndë.
Featured image of article: Aksident në Vlorë/ Përplasen dy automjete, plagosen 3 persona, 1 në gjendje të rëndë Foto ilustruese

VLORË- Një aksident është shënuar mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës, në vendin e quajtur “Rruga e Re”. Mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe si pasojë janë plagosur 3 persona, ku njëri ndodhet në gjendje të rëndë. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e aksidentit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(a.m/dosja.al)

Shto Koment