Aktualitet

Alarm fals/ Pakoja e dyshimtë në Këlcyrë s’kishte lëndë plasëse

Forcat xheniere bënë të mundur shpërthimin e komanduar  të pakos.
Featured image of article: Alarm fals/ Pakoja e dyshimtë në Këlcyrë s’kishte lëndë plasëse Policia në vendin e ngjarjes

KËLCYRË- Pakoja e dyshimtë në varrezat e ushtarëve grekë në Këlcyrë nuk kishte lëndë plasëse brenda. Forcat xheniere bënë të mundur shpërthimin e komanduar  të pakos.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Pakoja e dyshimtë në varrezat e ushtarëve grekë në Këlcyrë është pikasur nga kompanitë e pastrimit që vijnë shpeshherë për t’u kujdesur për varrezat, ku prehen ushtarët grekë, dhe kanë lajmëruar policinë.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment